Állás részletei

Targoncavezető

  • Hely: Hollandia
  • Régió: Hollandia

Munka leírása

Munkaközvetítői tevékenységünk a munkavállalók részére díjmentes. Regisztráció INGYENES!

Folyamatos jelentkezés nyitott pozíciók alapján

Munkalehetőség webáruházaknál, raktárépületekben, élelmiszeráruházak raktárépületében több helyszínen Hollandiában.

  • Targonca kezelése
  • A feladatok pontos, precíz teljesítése
  • Magasemelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat
  • Targonca jogosítvány (alacsony és magas raktározásra)
  • Jó kommmunikációs készségek, őszinte és felelősségteljes munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Bruttó:  € 11,28 > €13.01

Holland munkaszerződés átadása Magyarországon a Hollandiába való utazás előtt.

Telefonszám: +36 703224060 , Email: hungary@ottoworkforce.sk

(Ha nem tudjuk felvenni a telefont, írjon egy sms-t vagy emailt és amint lehet felvesszük Önnel a kapcsolatot.)

  • Fizetés hetente
  • Holland munkaszerződés aláírása Magyarországon a hollandiai kiutazás előtt.
  • Szállás és a munkahelyre történő utazás biztosított.
  • Hollandiában a szálláshelyről a munkahelyre történő utazás biztosított.
  • Koordinátor a szálláshelyen és a munkahelyen is a fizetés mértéke a hatályos holland jogszabályoknak megfelelő mértékűHollandiába érkezés után a BSN (holland adószám) igénylését a munkáltató intézi, a munkavállaló számára díjmentes
  • Hollandiába érkezés után a kötelező, törvényi előírásoknak megfelelő egészségbiztosításra való bejelentést a munkáltató intézi, a munkavállaló számára díjmentes

Szállásköltség – 18 és 20 év között: 75,66 €/hét, 21 éves kortól: 97,60 €/hét ( Lehetséges kedvezmény heti 25 € körüli szálláshelyről )